Pytania?

Pozwól, że rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Z założenia jedna Paczka powinna wystarczyć na 1 do 3 miesięcy, ale oczywiście to kwestia bardzo indywidualna. Jednak niezależnie od tego, jak często gotujesz, z nami zawsze masz pod ręką idealnie świeże mięso doskonałej jakości.
Tak! Próżniowe pakowanie i niewielki rozmiar pojedynczych porcji sprawia, że bardzo łatwo ułożyć je i zmieścić w standardowej zamrażarce (i zostaje miejsce na lody!).
Wybierasz jaką Paczkę chcesz dostać, przy składaniu zamówienia zakładasz bezpieczne konto, a kiedy próbna Paczka sprawi, że zdecydujesz się na więcej - potwierdzasz nam chęć kolejnych dostaw. Jeśli nie, Twoje konto zostanie automatycznie usunięte po 6 miesiącach.
Czujesz głód wiedzy?

Twoja Paczka przyjedzie do Ciebie w specjalnie zaprojektowanym pudełku.
Zamrożenie mięsa gwarantują wkłady suchego lodu oraz izolacja z recyklingowanej bawełny. Ważne jest, aby w wybranym dniu dostawy oczekiwać na kuriera i po odebraniu umieścić jak najszybciej mięso w lodówce bądź zamrażarce.

Po zamówieniu próbnej Paczki, podczas którego wskazałeś dzień dostawy, kontaktujemy się z Tobą by poinformować, że przygotowujemy Twoją Paczkę. W dzień dostawy otrzymasz jeszcze wiadomość od firmy kurierskiej.

Zautomatyzowanie płatności służy Twojej wygodzie, a przy tym jest bezpieczne – korzystamy z usług PayU, operatora nadzorowanego przez KNF i certyfikowanego przez PCI, spełniającego najbardziej rygorystyczny 1 poziom certyfikacji dostępny w branży płatniczej. Płatności są pobierane wyłącznie za realizowane zamówienia, a usunięcie konta jest bardzo proste (a w przypadku braku potwierdzenia kontynuacji zamówień po próbnej Paczce - konto usuwane jest automatycznie).

Nie, płacisz tylko i wyłącznie za realizowane zamówienia, a automatyzacja płatności służy Twojej wygodzie. Koszt dostawy jest po naszej stronie.

Ze względu na typ produktu nie można wykonywać zwrotów, jednak jeśli Paczka okaże się niezgodna z zamówieniem bądź dojedzie rozmrożona – należy się z nami skontaktować poprzez maila kontakt@miesnapaczka.pl, a na pewno rozwiążemy ten problem. Zawartość Paczki możesz zmieniać w Twoim koncie do momentu, w którym jej status zmienia się na ‘w przygotowaniu’. Do tego też momentu możesz do niej dodać coś z naszej oferty smakowitych dodatków czy ekskluzywnej oferty miesiąca.

Certyfikowane, ekologiczne, czyste mięso pochodzi od lokalnych rolników z zielonych terenów Polski. Każdy etap produkcji jest kontrolowany przez zewnętrzne jednostki - od chowu, po dostawę.

Według badań i według przepisów weterynaryjnych, mięso można mrozić do 18 miesięcy. My wytrzymaliśmy 12 miesięcy i potwierdzamy – mięso było wciąż idealnie świeże i pyszne, a zawdzięczamy to próżniowemu pakowaniu i mrożeniu w szczycie świeżości.

Nasi klienci stosują szereg domowych metod, jednak najlepszą metodą jest rozmrażanie w lodówce i właśnie to rozwiązanie Wam zalecamy.

Mięso najlepiej przygotować jak najszybciej po rozmrożeniu, choć opakowanie próżniowe wydłuża jego zdatność do użycia nawet do kilku dni. Jednak polecamy zasadę zdroworozsądkową – zapach i kolor mięsa są najważniejsze.

W standardowych gotowych Paczkach (3 – 3,2 kg) znajduje się ilość mięsa rekomendowana przez Instytut Żywności i Żywienia dla dwóch dorosłych osób na 3 tygodnie. W przypadku nieco większej własnej Paczki, która ma 30% więcej mięsa, jest to rekomendowana ilość na miesiąc dla dwóch osób. Paczki Duże są dwukrotnie większe. Ponadto, do Paczki zawsze możesz dołączyć pyszne dodatki lub skorzystać z ekskluzywnej oferty miesiąca dla naszych klientów.

Tak, zrobisz to z łatwością po zalogowaniu się na swoje konto. Możesz dowolnie zmieniać Paczkę, jej rozmiar, wybierać pyszne dodatki lub korzystać z ekskluzywnej oferty miesiąca dla naszych klientów. Zmiany nie są możliwe tylko gdy realizujemy już dostawę - wówczas Paczka ma status ‘w przygotowaniu’.

Datę dostawy możesz wygodnie zmienić odpowiadając na SMS, który otrzymasz na tydzień przed planowaną datą dostawy lub logując się do swojego konta.

Po zalogowaniu się na swoje konto znajdziesz tam wszystkie te opcje.

Po otrzymaniu próbnej Paczki zapytamy Cię o chęć kontynuacji zamówień – jeśli ją potwierdzisz, kolejnymi dostawami będziesz sterować poprzez konto lub SMSem. Jeśli jednak się nie zdecydujesz i nie potwierdzisz, Twoje konto zostanie automatycznie usunięte po 6 miesiącach.

W Twoim koncie możesz bezterminowo zawiesić planowanie dostaw lub przesunąć kolejną dostawę nawet o 3 miesiące. Oczywiście możesz również usunąć całe konto, bez żadnych opłat.

W całości z tektury, nie używamy styropianu. Nawet taśma którą zaklejamy pudełko jest eko! Za niską temperaturę odpowiada duet: suchy lód i wkłady izolacyjne. Izolacja to bawełna odzyskana z odpadów przemysłu tekstylnego. Co najlepsze, produkowana jest bez użycia wody i przy minimalnym zużyciu energii.

Suchy lód to CO2 w temp -78 st C, który gwarantuje zamrożenie Twojej paczki od momentu spakowania do dostarczenia pod Twój adres. Wymaga jednak odpowiedniego obchodzenia się. Worek z suchym lodem chwyć za brzeg i przenieś na zewnątrz lub do dobrze wentylowanego pomieszczenia. Zabezpiecz przed dostępem dzieci i zwierząt, a kiedy zawartość się ulotni do atmosfery, wyrzuć worek.

Nigdy nie wyrzucaj zawartości do zlewu, toalety czy po prostu do śmietnika. Suchy lód może powodować odmrożenia i oparzenia!
Kontakt
Nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi?

Nasz Zespół jest dla Ciebie, aby pomóc i rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, między 10 a 16.

+48 514 507 414 Zadzwoń

Twoja opinia to dla nas możliwość rozwoju, więc daj nam znać, jeśli czegokolwiek Ci u nas brakuje.