Damian Kopecki

Założyciel Mięsnej Paczki

photo_main2.png

Pan Marek

Założyciel Ekologicznej Hodowli
trzody chlewnej na Podkarpaciu

Jesteśmy, bo nam zależy

Porcje w Mięsnej Paczce to doskonałe źródło wartości odżywczych i witamin, pełne doskonałego smaku i zawsze idealnie świeże. Jak nam się to udaje?

  • Pakujemy je próżniowo i mrozimy w szczycie świeżości. Jest to najkorzystniejsza metoda utrwalania żywności pozwalająca zachować walory smakowe i odżywcze.
  • Nasze mięso pochodzi od rolników z zielonych terenów Polski, którzy bezkompromisowo kierują się zdrowiem konsumentów i dobrostanem zwierząt. A naturalny chów wymaga nawet 5 razy więcej paszy i 3-krotnie dłuższego okresu wzrostu niż w hodowlach przemysłowych!
Naturalnie, że zdrowo

W czasach, w których żywność, aby być nazwana zdrową, musi być certyfikowana, nie jest łatwo odżywiać się dobrze. W pogoni za ceną zatracono szacunek do zwierząt, środowiska i zdrowia klienta. Dlatego postanowiliśmy zawalczyć o powrót do normalności dostarczając Ci mięso takie, jakie być powinno – bez dodatków, antybiotyków, hormonów czy GMO.Wierzymy również, że zdrowie nasze i planety to nacisk na jakość kosztem ilości. Statystyczny Polak je trzykrotnie więcej mięsa, niż jest zalecane przez Instytut Żywności i Żywienia. Dlatego jakkolwiek ciężko w to uwierzyć, hołdujemy postawie – mięsa jedzmy mniej, ale lepiej.

Robimy to dobrze i z dostawą
section3_marnowanie.svg

W pudełku bez styropianu

W całości z tektury, bez styropianu, da się!
Nawet taśma, którą zaklejamy Twoją Paczkę jest eko. Całość nadaje się do dalszego recyklingu.

section3_bezpieczny.svg

Dostarczone idealnie zamrożone

Suchy lód to CO2 w temp -78 st C.
Gwarantuje zamrożenie Twojej Paczki od momentu spakowania do dostarczenia pod Twój adres.

section3_certyf.svg

Z izolacją z odzyskanej bawełny

Wkłady utrzymujące temperaturę w Twojej Paczce to odpady przemysłu tekstylnego. Wyprodukowane są bez wody i przy minimalnym nakładzie energii.

section3_marnowanie.svg

Nie marnujemy żywności

Dzięki mrożeniu nic się nie psuje. Wspólnie z Tobą ograniczamy straty żywności, które w Polsce według danych FAO i UE są ogromne: 235 kg rocznie na osobę i aż 20% produkcji w sektorze mięsnym!

section3_certyf.svg

Kontrolowane i certyfikowane

Nasz produkt jest nadzorowany przez zewnętrzne jednostki rolnictwa ekologicznego na każdym etapie produkcji – od hodowli, aż po dostawę.

Po prostu spotkajmy się przy Twoim stole

Nie chodzimy na skróty, nie wybieramy prostszych rozwiązań – chociaż właśnie takie Ci proponujemy.


  • Wygodna, darmowa dostawa prosto do Twoich rąk.
  • Pojedyncze, wyraźnie oznakowane porcje obiadowe dla 2-3 osób, które są zawsze pod ręką i z łatwością mieszczą się w zamrażarce.
  • A gdy się już zakochasz w tym rozwiązaniu, wystarczy jeden SMS, aby zadecydować kiedy kolejna Mięsna Paczka przybędzie do Twojej kuchni.